1 Temmuz 2024 Pazartesi


 Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu Toplantısı

ÖZDEMİR: “KENT KONSEYİ’NDEN GELECEK PROJE VE FİKİRLERİ ÖNEMSİYORUZ”

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Kent Konseyi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısında yaptığı konuşmada, “Kent Konseyi’nden gelecek fikirler bizim için önemli olacak. Kent Konseyi ile el ele vererek, Niğde için hayırlı işler yapacağız” dedi.

Niğde Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu, Hüdavent Hatun Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Mevcut başkan Prof. Dr. Mutlu Başaran Öztürk’ün yeniden başkanlığa seçildiği Kent Konseyi’nde yeni yürütme kurulu üyeleri de belirlendi.

Niğde Valisi Cahit Çelik, Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısında yaptığı konuşmada, kentin daha yaşanabilir ve çevreye duyarlı bir kent haline getirilmesi noktasında Kent Konseyi ile birlikte ellerinden gelen her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduklarını belirtti.

Niğde’nin gerçek potansiyelinin iyi kullanılmasının önemine vurgu yapan Vali Çelik, “Bu anlamda da arkadaşlarımızla beraber istişare halinde karşılıklı fikir birliği çerçevesinde iyi işler yapacağız. Ben bu duygu ve düşünce ile bir daha genel kurulumuzun Niğde'miz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

PROF. DR. ÖZTÜRK YENİDEN KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

Konuşmaların ardından Niğde Kent Konseyi Başkanlığı ve Yürütme Kurulu Üyeliği seçimleri yapıldı. Kent Konseyi Başkanlığına yeniden Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mutlu Başaran Öztürk seçildi.

Niğde Kent Konseyi Yürütme Kurulu ise Alim YEŞİL, Ogün SONGUR, Veli KENAR, Serap ERELLİ, M.Akif ÖZTÜRK, Şehniver MANDACI, Songül ÇALIŞKAN, Kemal GENÇOĞLU, Ömer DEMİR, Bahtiyar YAMANER, İbrahim Göktuğ GİRAY olarak belirlendi.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder