9 Temmuz 2024 Salı


 Uluslararası Sigortacılık, Bankacılık ve Finans Sempozyumu gerçekleştirildi

Niğde Üniversitesinde 3. Uluslararası Sigortacılık, Bankacılık ve Finans Sempozyumu gerçekleştirildi

Birincisinin Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinde, ikincisinin ise Atatürk Üniversitesinde düzenlendiği Uluslararası Sigortacılık, Bankacılık ve Finans Sempozyumu'nun üçüncüsü, Niğde Valiliği ile Niğde Belediyesi iş birliğiyle Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen sempozyumun açılış programına Rektör  Prof. Dr. Hasan Uslu ile birlikte Niğde Valisi Cahit Çelik, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Kredi ve Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen, Makedonya Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, Niğde ili protokolü, araştırmacılar ve sektör temsilcileri, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuarı tarafından hazırlanan müzik dinletisi, açılış konuşmaları ve açılış oturumu ile devam etti. Ayrıca program kapsamında sempozyumun tertibine katkı verenler ile katılımcılar adına Kırşehir Kızılcaköy Hatıra Ormanı'na fidan da dikildi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mutlu Başaran Öztürk’ün modaratörlüğünde gerçekleşen sempozyumun açılış oturumunda Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen, Vakıf Leasing Genel Müdürü Mustafa Erdin ve TFI TAB Gıda Finans Direktörü Furkan Ünal konuşmacı olarak yer aldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder