15 Kasım 2023 Çarşamba


 Niğde Belediyesinden Tiyatro Festivali

Niğde Belediyesi tarafından 11-19 Kasım 2023 tarihleri arasında tiyatro festivali düzenlendi.

 Festival kapsamında oynanacak oyunlar Niğde Belediyesi Kültür Merkezinde sahneleniyor.. Niğde Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve misafir tiyatro ekiplerinin sahne aldığı festival dolu,  dolu geçiyor.. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir kurmuş oldukları şehir tiyatroları ile şehirde tiyatroyu yeniden canlandırdıklarını söyleyerek tüm vatandaşları tiyatro festivaline davet etti.

BİRBİRİNDEN RENKLİ OYUNLAR SERGİLENECEK

Niğde Belediyesi, tiyatro tutkunlarının heyecanla beklediği bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 11- 19 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan tiyatro festivali, Niğde Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Oyunlardan, Arkadaşlık Sanatı, Seni Gidi Beni, Abur Cubur Show ücretli olurken diğer oyunlar ise ücretsiz sahnelenecek. Biletler Niğde Belediyesi Kültür Merkezi'nden (Valilik Binası Yanı) temin edilebilecek.

Festival kapsamında, Niğde Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve misafir tiyatro ekipleri birbirinden renkli oyunları sahneleyecek. Etkinliklerin yoğun bir şekilde gerçekleştirileceği festivalde, tiyatro severler unutulmaz anlar yaşayacak.

13 Kasım Pazartesi saat 19.00- Töre- Ücretsiz

14 Kasım Salı saat 19.00- Nasrettin Hoca Aramızda- Ücretsiz

15 Kasım Çarşamba saat 19.00- Seni Gidi Beni -Ücretli

17 Kasım Cuma 1. Seans 12.00  2.Seans 15.00- Rafadan Tayfa- Ücretsiz (Davetiye alınması zorunlu)

18 Kasım Cumartesi saat 19.00- Abur Cubur Talk Show- Ücretli

19 Kasım Pazar saat 19.00- Düğün ya da Davul- Ücretsiz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder