1 Kasım 2023 Çarşamba


NİĞDE KİTAP FUARINDA  
İMZA VE SÖYLEŞİLER DEVAM EDİYOR

Niğde Belediyesi tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen Kitap Fuarı, halkın yoğun katılımı, ünlü yazarların imza günü ve söyleşileri ile muhteşem geçiyor.

Niğde Belediyesi tarafından bu yıl 6. kez düzenlenen Kitap Fuarı, büyük bir ilgiyle devam ediyor. Başarılı bir organizasyonla hayata geçirilen fuar, kitapseverleri bir araya getirerek, edebiyat dünyasının önemli isimlerini okurlarla buluşturuyor.

Fuar, Eski Vakıflar binasının olduğu alanda gerçekleşirken söyleşiler ve imzalar Niğde Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştiriliyor. Etkinliğe katılan yazarlar, kitaplarını imzalayarak okurlarıyla birebir iletişim kuruyor. Kitapseverler, sevdikleri yazarlarla buluşmanın heyecanını yaşarken, imza günleri yoğun bir ilgiyle karşılanıyor.

Bu yılki kitap fuarında, pek çok ünlü yazarın söyleşileri de düzenleniyor. Edebiyat dünyasının önemli isimleri, okurların merak ettiği konular hakkında bilgi verirken, katılımcıların sorularını da yanıtlıyor. Böylece, kitapseverler sadece kitapları okumakla kalmayıp, yazarlarla bir araya gelerek, onları daha yakından tanıma fırsatı buluyor.

Fuara katılan yayınevleri, geniş bir kitap yelpazesi sunarken, okuyucuların ilgisini çekecek pek çok farklı türde kitabı sergiliyorlar. Geniş bir kitap yelpazesine sahip olan fuar, her yaş grubuna hitap eden kitapları bir araya getiriyor. Okurlar, fuar alanında gezinerek, yeni kitaplar keşfetme ve okuma listelerini genişletme fırsatı buluyor.

İMZA VE SÖYLEŞİLER DEVAM EDİYOR

Niğde 6.Kitap Fuarının ilk gününde yazarlar Prof. Dr. Nurullah Genç ve Merve Gülcemal söyleşi ve imza günüyle hayranlarıyla buluştu.

Kitap Fuarının 2️. gününde, Doç. Dr. Gökçen Çatlı sevenleriyle buluştu.

Kitap Fuarının 3. gününde, Şefik Ünal, Vehbi Vakkasoğlu, Cihat Yaycı, Bekir Develi sevenleriyle buluştu.

Kitap Fuarının 4️. gününde Fikret Eroğlu ve Hayati İnanç ile söyleşi ve imza günü düzenlendi.

Fuarın 5. gününde ise Ayşe Kulin ve Serdar Tuncer söyleşi ve imza gününde sevenleriyle buluştu.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder